Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Count
bo: གྲངས

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: All languages
bo: སྐད་རིགས་ཡོངས

en: Filter the view to the currently logged in user.
bo: མིག་སྔར་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མཐོར་རིས་ཚགས་རྒྱག་པ།
