Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Deleted
eo: Forigita

en: All languages
eo: Ĉiuj lingvoj
