Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: user
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Source URL
he: URL מאובטח

en: Filter
he: סינון

en: Count
he: כמות

en: Clicks
he: הקלקות

en: Deleted
he: נמחק

en: !interval ago
he: לפני !interval

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: All languages
he: כל השפות

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")
