Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: user
is: notandi

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Aldrei

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Sía

en: All languages
is: Öll tungumál
