Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to vi translation catalogue (34 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Update options
vi: Các tùy chọn cập nhật

en: Page
vi: Trang

en: Never
vi: Không bao giờ

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Source URL
vi: URL nguồn

en: Filter
vi: Lọc

en: Count
vi: Số lượng

en: Clicks
vi: Nhấn

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: !interval ago
vi: !interval trước

en: Current user
vi: Người dùng hiện tại

en: All languages
vi: Tất cả ngôn ngữ
