Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (113 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: Filter
cs: Filtr

en: Count
cs: Počet

en: redirect
cs: přesměrování

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Add redirect
cs: Přidat přesměrování

en: URL redirects
cs: URL přesměrování

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
cs: Pokoušíte se přesměrovat stránku samu na sebe. Toto způsobí zacyklení.

en: The redirect has been deleted.
cs: Přesměrování bylo smazáno.

en: Redirect users from one URL to another.
cs: Přesměrovat uživatele z jedné URL na jinou.

en: !interval ago
cs: před !interval

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Generate
cs: Generovat

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: All languages
cs: Všechny jazyky

en: Filter the view to the currently logged in user.
cs: Filtrovat zobrazení pro aktuálně přihlášeného uživatele.

en: Redirect status
cs: Způsob přesměrování

en: Display a warning message to users when they are redirected.
cs: Zobrazit zprávu (varování) uživatelům když mají být přesměrování na jinou stránku.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
cs: Automaticky vytvořit přesměrování v případě změny URL aliasů.

en: Never (do not discard)
cs: Nikdy (nevyřazovat)

en: Default redirect status
cs: Výchozí stav přesměrování

en: Removed 1 inactive redirect from the database. | Removed @count inactive redirects from the database.
cs[0]: Z databáze bylo odstraněno jedno neaktivní přesměrování.
cs[1]: Z databáze byla odstraněna @count neaktivní přesměrování.
cs[2]: Z databáze bylo odstraněno @count neaktivních přesměrování.

en: Delete redirect
cs: Smazat přesměrování

en: Configure behavior for URL redirects.
cs: Nastavit chování URL přesměrování.

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
cs: Více informací o stavových kódech HTTP přesměrování můžete nalézt na <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: The redirect has been saved.
cs: Přesměrování bylo uloženo.

en: Edit redirect
cs: Upravit přesměrování

en: No redirects
cs: Žádná přesměrování

en: No URL redirects available.
cs: Nejsou dostupná žádná přesměrování.

en: Filter redirects
cs: Filtr přesměrování

en: No redirects selected.
cs: Žádná přesměrování nebyla vybrána.

en: @action @count redirects.
cs: @action @count přesměrování.

en: @action @count redirect. | @action @count redirects.
cs[0]: @action @count přesměrování.
cs[1]: @action @count přesměrování.
cs[2]: @action @count přesměrování.

en: Are you sure you want to @action this redirect? | Are you sure you want to @action these redirects?
cs[0]: Opravdu @action toto přesměrování?
cs[1]: Opravdu @action tato přesměrování?
cs[2]: Opravdu @action tato přesměrování?

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
cs: Adresa zdroje nemůže obsahovat speciální znaky.

en: How many URL redirects would you like to generate?
cs: Kolik přesměrování si přejete vytvořit?

en: Delete all URL redirects before generating new URL redirects.
cs: Smazat všechna přesměrování před vygenerováním nových URL.

en: Generate redirects
cs: Generování přesměrování

en: Use absolute link (begins with "http://")
cs: Použít absolutní odkaz (začínající „http://“)

en: The source URL which generates a redirect
cs: Zdrojová URL adresa, která generuje přesměrování

en: The destination URL
cs: Cílová URL adresa

en: Default (@default)
cs: Výchozí (@default)

en: I understand the following warnings and would like to proceed with saving this URL redirect
cs: Rozumím následujícím upozorněním a chci pokračovat v uložení tohoto přesměrování.

en: The source path cannot be the front page.
cs: Zdrojová cesta nemůže být úvodní stránka.

en: The source path %path is likely a valid path. It is preferred to <a href="@url-alias">create URL aliases</a> for existing paths rather than redirects.
cs: Zdrojová cesta %path je pravděpodobně validní adresa. Doporučuje se <a href="@url-alias">vytvořit URL alias</a> místo přesměrování.

en: The redirect path %value is not valid.
cs: Přesměrování cesty %value není platné.

en: Are you sure you want to delete the URL redirect from %source to %redirect?
cs: Opravdu chcete smazat přesměrování URL z %source na %redirect?

en: Retain query string through redirect.
cs: Uchovat řetězec v průběhu přesměrování.

en: For example, given a redirect from %source to %redirect, if a user visits %sourcequery they would be redirected to %redirectquery. The query strings in the redirection will always take precedence over the current query string.
cs: Například, přesměrování z %source na %redirect - pokud uživatel navštíví %sourcequery, bude přesměrován na %redirectquery. Dotazované řetězece v přesměrování budou mít vždy přednost před aktuálním dotazovaným řetězcem.

en: Allow redirects to be saved into the page cache.
cs: Povolit uložení přesměrování do cache stránky.

en: Delete redirects that have not been accessed for
cs: Smazat přesměrování která nebyla použita po dobu

en: Always enabled redirections
cs: Vždy zapnout přesměrování

en: (formerly Global Redirect features)
cs: (formálně funkce modulu Global Redirect)

en: Redirect from paths like index.php and /node to the root directory.
cs: Přesměrovat z adres jako index.php a /node do domovského adresáře.

en: Redirect from non-clean URLs to clean URLs.
cs: Přesměrovat z non-clean URL adres na clean URL adresy.

en: Redirect from non-canonical URLs to the canonical URLs.
cs: Přesměrovat z non-canonical URL adres na canonical URL adresy.

en: Allow redirections on admin paths.
cs: Povolit přesměrování cest administrace.

en: Last accessed
cs: Poslední přístup

en: No 404 pages without redirects found.
cs: Neexistují žádné stránky 404 bez přesměrování.

en: Filter 404s
cs: Filtrovat chybové stránky 404

en: Administer URL redirections
cs: Spravovat přesměrování

en: This page lists all paths that have resulted in 404 errors and do not yet have any redirects assigned to them.
cs: Tato stránka zobrazuje všechny adresy s chybovou hláškou 404 a doposud jim nebylo přiděleno žádné přesměrování.

en: Add redirects for 404 pages.
cs: Přidat přesměrování pro stránky 404.

en: Allows users to redirect from old URLs to new URLs.
cs: Povolit uživatelům přesměrování ze starých URL na nové.

en: Listings of URL redirects.
cs: Seznam URL přesměrování

en: Redirect ID
cs: ID přesměrování

en: The internal ID of the redirect.
cs: Interní ID přesměrování.

en: The type of redirect.
cs: Typ přesměrování.

en: ID of user who created the URL redirect.
cs: ID uživatele který vytvořil URL přesměrování.

en: Number of times this URL redirect has been followed.
cs: Počet použití tohoto přesměrování.

en: Provide a simple link to edit the URL redirect.
cs: Poskytuje odkaz k editaci URL přesměrování.

en: If checked, this field will be made into a link.
cs: Pokud zaškrtnuto, bude toto pole odkaz.

en: Redirect type
cs: Typ přesměrování

en: Remove trailing slashes from paths.
cs: Odstranit koncová lomítka z adres.

en: Text to display for edit links
cs: Zobrazený text u odkazů pro editaci

en: Last accessed on @date
cs: Poslední přístup @date

en: Add URL redirect from this page to another location
cs: Přidat přesměrování z této stránky na jiné umístění.

en: Last accessed date
cs: Datum posledního přístupu

en: The date/time the URL redirect was last accessed.
cs: Datum/čas, kdy bylo URL přesměrování naposledy použito.

en: Provide links to operations the user can perform for the URL redirect.
cs: Poskytuje odkazy na operace pro přesměrování URL adres.

en: This redirect overrides an existing internal path.
cs: Toto přesměrování přepíše existující interní cestu.

en: Invalid number of redirects.
cs: Neplatný počet přesměrovnání.

en: Deleted URL redirect @rid.
cs: Smazáno URL přesměrování @rid.

en: One URL redirect created. | @count URL redirects created.
cs[0]: Vytvořeno jedno URL přesměrování.
cs[1]: Vytvořeno @count URL přesměrování.

en: Redirect module form elements
cs: Elementy formuláře modulu Redirect

en: Generate a given number of redirects. Optionally delete current redirects.
cs: Vytvoří daný počet přesměrování. Volitelně smaže stávající přesměrování.
