Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to dz translation catalogue (26 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: All languages
dz: སྐད་ཡིག་ཚུ་ཆ་མཉམ།
