Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: All languages
el: Όλες οι γλώσσες
