Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: Count
hr: Broj

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Current user
hr: Trenutni korisnik

en: All languages
hr: Svi jezici

en: Filter the view to the currently logged in user.
hr: Pročisti pogled po trenutno prijavljenom korisniku.
