Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: All languages
lt: Visos kalbos
