Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Filter
mr: गाळणी

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: All languages
mr: सर्व भाषा
