Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: From
my: မှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: All languages
my: ဘာသာစကားအားလုံး
