Redirect (7.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Never
th: ไม่เคย

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Count
th: จำนวน

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Current user
th: ผู้ใช้ปัจจุบัน

en: All languages
th: ทุกภาษา

en: Filter the view to the currently logged in user.
th: กรองมุมมองในการเข้าสู่ระบบของผู้ใช้ในปัจจุบัน
