Redis (7.x-2.0-alpha11) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Scheme
ca: Esquema

en: Database
ca: Base de dades

en: Host
ca: Servidor

en: Performance
ca: Rendiment

en: Cache
ca: Memòria cau
