Redis (7.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Database
be: База дадзеных

en: Host
be: Хост

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Cache
be: Кэш

en: Port
be: Порт
