Redis (7.x-2.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Scheme
fi: Skeema

en: Database
fi: Tietokanta

en: Host
fi: Isäntä

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Port
fi: Portti

en: Client
fi: Asiakas
