Redis (7.x-2.0-alpha9) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Scheme
es: Esquema

en: Database
es: Base de datos

en: Host
es: Servidor

en: Performance
es: Rendimiento

en: Cache
es: Caché

en: Port
es: Puerto

en: Client
es: Cliente
