Redis (7.x-2.0-beta4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Scheme
pl: Schemat

en: Database
pl: Baza danych

en: Performance
pl: Wydajność

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Client
pl: Klient
