Redis (7.x-2.11) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Scheme
vi: CSDL

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Port
vi: Cổng

en: Not connected.
vi: Chưa kết nối.
