Redis (7.x-2.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Host
lt: Serveris

en: Performance
lt: Veikimas

en: Cache
lt: Podėlis

en: Port
lt: Šliuzas
