Redis (7.x-3.14) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Scheme
uk: Схема

en: Database
uk: База даних

en: Host
uk: Хост

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Cache
uk: Кеш

en: Port
uk: Порт

en: Client
uk: Клієнт

en: Not connected.
uk: Немає з'єднання.
