Redis (7.x-3.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Scheme
ja: スキーマ

en: Database
ja: データベース

en: Host
ja: ホスト

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Port
ja: ポート

en: Client
ja: クライアント
