Redis (7.x-3.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Scheme
lv: Shēma

en: Database
lv: Datubāze

en: Host
lv: Serveris

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Port
lv: Ports

en: Client
lv: Klients
