Redis (7.x-3.9) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Host
oc: Òste

en: Performance
oc: Performància

en: Port
oc: Pòrt
