Redis (7.x-3.9) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Scheme
sk: Schéma

en: Database
sk: Databáza

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Performance
sk: Výkon

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť
