Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: User
ar: المستخدم

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الحدة

en: Count
ar: العدد

en: Performance
ar: الأداء

en: Details
ar: التفاصيل

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: View events that have recently been logged.
ar: مشاهدة الأحداث التي تم تسجيلها حديثا.

en: Clear log messages
ar: حذف رسائل السجل

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ar: هذه العملية تقوم بحذف جميع رسائل السجل من قاعدة البيانات.

en: Database log cleared.
ar: تم حذف رسائل السجل من قاعدة البيانات.
