Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: User
ast: Usuariu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Count
ast: Cuenta

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Details
ast: Detalles

en: Referrer
ast: Esin referencies
