Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Location
bn: অবস্থান

en: Details
bn: বিস্তারিত
