Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: User
ca: Usuari

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Count
ca: Quantitat

en: Performance
ca: Rendiment

en: Details
ca: Detalls

en: Referrer
ca: Referència

en: View events that have recently been logged.
ca: Vegeu esdeveniments registrats recentment.

en: Clear log messages
ca: Neteja els missatges del registre

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ca: Això esborrarà permanentment els missatges de registre de la base de dades.

en: Database log cleared.
ca: S'ha netejat el registre de la base de dades.
