Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: User
da: Bruger

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Count
da: Antal

en: Performance
da: Ydelse

en: Details
da: Detaljer

en: Referrer
da: Henviser

en: View events that have recently been logged.
da: Vis seneste hændelser.

en: Clear log messages
da: Ryd logmeddelelser

en: This will permanently remove the log messages from the database.
da: Dette fjerner permanent logbeskederne fra databasen.

en: Database log cleared.
da: Databaselog ryddet.
