Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: User
et: Kasutaja

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Count
et: Arv

en: Performance
et: Jõudlus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Referrer
et: Viitaja

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.

en: Clear log messages
et: Logi tühjendamine

en: This will permanently remove the log messages from the database.
et: Logiteadete jäädav eemaldamine andmebaasist.

en: Database log cleared.
et: Andmebaasilogi on tühjendatud.
