Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: User
fa: کاربر

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Count
fa: شمارش

en: Performance
fa: کارایی

en: Details
fa: جزئیات

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: View events that have recently been logged.
fa: جدیدترین رویدادهای گزارش شده را ببینید.

en: Clear log messages
fa: پاک نمودن گزارش‌ها

en: This will permanently remove the log messages from the database.
fa: این عمل پیفام‌های گزارش را برای همیشه از پایگاه‌داده حذف خواهد کرد.

en: Database log cleared.
fa: گزارشات پایگاه داده پاک شدند.
