Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: User
fi: Käyttäjä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Count
fi: Laskuri

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: View events that have recently been logged.
fi: Näytä lähiaikoina lokiin kirjatut tapahtumat

en: Clear log messages
fi: Poista lokiviestit

en: This will permanently remove the log messages from the database.
fi: Tämä poistaa lokimerkinnät pysyvästi tietokannasta.

en: Database log cleared.
fi: Tietokantalogit siivottu.
