Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: User
he: משתמש

en: Hostname
he: שם שרת

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Count
he: כמות

en: Performance
he: ביצועים

en: Details
he: פרטים

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Clear log messages
he: נקה הודעות יומן

en: Database log cleared.
he: יומן מסד הנתונים נקי.
