Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: User
ja: ユーザー

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Filter
ja: フィルター

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Count
ja: カウント

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Details
ja: 詳細

en: Referrer
ja: リファラ

en: View events that have recently been logged.
ja: 最近記録されたイベントを表示します。

en: Clear log messages
ja: ログメッセージを消去

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ja: これはデータベースからログメッセージを完全に削除します。

en: Database log cleared.
ja: データベースログは削除されました。
