Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Location
mk: Локација

en: Performance
mk: Перформанси

en: Details
mk: Детали

en: View events that have recently been logged.
mk: Преглед на настаните што биле последни евидентирани.
