Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Performance
mn: Хурд

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Referrer
mn: Хандагч
