Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: User
oc: Utilizaire

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Count
oc: Descompte

en: Performance
oc: Performància

en: Details
oc: Detalhs

en: Referrer
oc: Referent

en: View events that have recently been logged.
oc: Veire los eveniments que son estats enregistrats recentament.

en: Clear log messages
oc: Neteja los messatges de l'enregistrament

en: This will permanently remove the log messages from the database.
oc: Aquò escafarà permanentment los messatges d'enregistrament de la basa de donadas.

en: Database log cleared.
oc: S'es netejat l'enregistrament de la basa de donadas.
