Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව
