Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: View events that have recently been logged.
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن ئەڭ يېڭى مەشغۇلاتلار، باشقۇرۇش خاتىرىسى، ئەزالارنىڭ زىيارەت ئەھۋالى.
