Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: User
uk: Користувач

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Count
uk: Лічильник

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Details
uk: Подробиці

en: Referrer
uk: Джерело

en: View events that have recently been logged.
uk: Перегляд останніх зареєстрованих в журналі подій.

en: Clear log messages
uk: Очистити повідомлення журналу

en: This will permanently remove the log messages from the database.
uk: Після цього записи журналу назавжди будуть видалені з бази даних.

en: Database log cleared.
uk: Журнал бази даних очищено.
