Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: View events that have recently been logged.
am: በቅርቡ የተመዘገቡ ክስተቶችን ተመልከት።
