Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: User
be: Карыстальнік

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Count
be: Колькасць

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Details
be: Падрабязна

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: View events that have recently been logged.
be: Паказаць падзеі, якія былі толькі што запісаны ў журнал.

en: Clear log messages
be: Чысціць журнал паведамленняў

en: This will permanently remove the log messages from the database.
be: Гэта будзе пастаянна выдаляць журнальныя паведамленні з базы дадзеных.

en: Database log cleared.
be: Журнал базы дадзеных пачышчаны
