Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Details
cy: Manylion

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: View events that have recently been logged.
cy: Gweld digwyddiadau sydd wedi eu cofnodi'n ddiweddar.
