Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Count
kk: Саны

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: View events that have recently been logged.
kk: Соңғы журналға жазылған оқиғаларды көру.
