Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری

en: Count
ku: ژمارە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Clear log messages
ku: سڕینەوەی پەیامەکانی تۆمار

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ku: ئەمکارە پەیامەکانی تۆمار بە یەکجاری لە بنکەی دراوە دەسڕێتەوە.

en: Database log cleared.
ku: تۆماری بنکەی دراوە سڕایەوە.
