Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ
