Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: User
nl: Gebruiker

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Count
nl: Aantal

en: Performance
nl: Prestaties

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: View events that have recently been logged.
nl: Gebeurtenissen bekijken die recent zijn gelogd.

en: Clear log messages
nl: Logberichten wissen

en: This will permanently remove the log messages from the database.
nl: Dit zal de logberichten voorgoed uit de database verwijderen.

en: Database log cleared.
nl: Databaselog opgeschoond.
