Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.
