Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: User
ro: Utilizator

en: Filter
ro: Filtru

en: Location
ro: Locaţia

en: Severity
ro: Gravitate

en: Count
ro: Contor

en: Performance
ro: Performanță

en: Details
ro: Detalii

en: Referrer
ro: Referinţă

en: View events that have recently been logged.
ro: Vizualizați evenimentele care au fost înregistrate recent.

en: Clear log messages
ro: Golire mesaje log

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ro: Aceasta va elimina permanent mesajele de intrare în jurnal din baza de date.

en: Database log cleared.
ro: Jurnal bază de date eliminat.
